Luxurious Studio Near Paddington St - 4

  • 17 m²
  • 1 slaapkamer
  • 1 badkamer

Luxurious Studio Near Paddington St - 4 Londen ligt op 850 meter loopafstand van het treinstation London Marylebone en op slechts 5-minuten loopafstand van de Lisson Gallery. Er is Wi-Fi voor zowel zakenreizigers als vakantiegangers.

De accommodatie is uitgerust met een badkamer met een haardroger. Daarnaast vindt u er een douche.

Het appartement is biedt een keuken met alle benodigde keukengerei om maaltijden te bereiden.

De London Zoo ligt op 2 km van het appartement, terwijl het Victoria & Albert Museum zich 2,1 km verderop bevindt. Dit appartement is gesitueerd in de wijk Hyde Park. Luxurious Studio Near Paddington St - 4 ligt binnen 10 minuten rjden van het British Museum. Edgware Road metrostation, die een toegang tot de rest van Londen geeft, is op 300 meter ervandaan.

Meer opties nodig?
Check Top hotels near Luxurious Studio Near Paddington St - 4 Londen
Comfortable Family Apartment Sussex Garden
Mobiele prijsaanbieding

Comfortable Family Apartment Sussex Garden

135 m van de accommodatie
USD 288 USD 259
per nacht
Spacious Studio Near Hyde Park
Mobiele prijsaanbieding

Spacious Studio Near Hyde Park

7.5
Goed 8 beoordelingen
164 m van de accommodatie
Bright 2 Bed In Central London
Mobiele prijsaanbieding

Bright 2 Bed In Central London

172 m van de accommodatie
    Hoe kom je bij het hotel

    Luchthavens

    Londen City Luchthaven
    18 km

    Treinstations

    Station London Paddington
    300 m

    Faciliteiten

    Internet

    • WiFi

    Parkeergelegenheid

    • Parkeerplaats

    Voor kinderen

    • Ledikanten/ Babybedden

    In de badkamer

    • Wasmachine
    • Gratis toiletartikelen

    Toestellen

    • Flat-screen TV

    Algemene faciliteiten

    • Roken is niet toegestaan

    Huisdieren

    • Huisdieren toegestaan

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 15:00 tot 23:59
    Uitchecken: tot 11:00
    Veelgestelde vragen
    • Waar is Luxurious Studio Near Paddington St - 4 gelegen?
      Luxurious Studio Near Paddington St - 4 is in de wijk Hyde Park gesitueerd, binnen 25 minuten lopen vanaf de London Zoo.
    • Welke attracties liggen er in de buurt van Luxurious Studio Near Paddington St - 4?
      Populaire plekken in de buurt van Luxurious Studio Near Paddington St - 4 zijn onder andere het British Museum, de London Zoo, het Victoria & Albert Museum.
    • Liggen er eetgelegenheden in de omgeving van het appartement?
      Restaurants in de buurt van het appartement zijn onder andere 8 Caffe en Java U restaurants, gelegen op ongeveer 10 minuten lopen.
    • Is het toegestaan om met huisdieren te verblijven in dit appartement?
      Dit appartement is zeker huisdiervriendelijk.
    • Is er een wasmachine in Luxurious Studio Near Paddington St - 4 beschikbaar?
      Ja, er is een wasmachine bij Luxurious Studio Near Paddington St - 4.

    Locatie

    Map
    Omgeving

    Luchthavens

    Londen City Luchthaven
    18 km

    Treinstations

    Station London Paddington
    300 m

    Bezienswaardigheden in de buurt

    Restaurants in de buurt

    Galerij

    Beoordelingen

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.
    Naar beoordelingen
    Review is niet verzonden.

    Contacteer ons

    Als u meer dan 4 kamers nodig hebt, gelieve groepsboeking aan te vragen.
    Uw details
    Onderwerp
    Bericht
    Luxurious Studio Near Paddington St - 4 Londen

    Kaart weergeven:

    Bezienswaardigheden
    Aanbevolen restaurants
    Openbaar vervoer
    Bedankt voor uw feedback
    Bedankt voor de aanmelding
    Sluiten